Co uwodzi mężczyzn, a co kobiety.

Uwodzenie to niezwykle trudna sztuka. Nie wszyscy wiedzą, w jaki sposób robi się to prawidłowo. Kobiety i mężczyźni powinni wiedzieć, w jaki sposób z klasą i delikatnością uwieść płeć przeciwną. Wszystko musi być wyważone i nieprzesadzone, ponieważ efekt może być przeciwny do zamierzonego. Co więc uwodzi kobiety, a co działa na mężczyzn?

Co działa na kobiety?

Wygląd

Bez tego będzie trudno zwrócić uwagę jakiejkolwiek kobiety. Każda pani szuka jak najprzystojniejszego mężczyzny. Urodę warto podkreślić delikatnym zarostem. Doda on męskości i tajemniczości. Warto też zainwestować w nieco droższe ubrania. Stara, pognieciona koszula nie zrobi na kobiecie wrażenia. Jest to oczywiste. W galeriach handlowych można znaleźć wiele ciekawych propozycji. Mężczyzna, który ma problem z dobraniem ubrań do swojego stylu, może poprosić o pomoc ekspedientkę, która fachowym okiem doradzi, jak mężczyzna powinien się ubrać.

Samochód

Samochód sprawia, że kobiety zapominają, jak wygląda mężczyzna. Ekskluzywny samochód podkreśla prestiż mężczyzny i sprawia, że kobieta chce się pochwalić takim mężczyzną swoim koleżankom. Niestety zazwyczaj takie kobiety nie są warte, chociażby jednej randki. Jeśli jednak dany mężczyzna ma się czym pochwalić, niech to wykorzysta.

Brak tekstów na podryw

To wcale nie uwodzi kobiet, a wręcz działa odstraszająco. Żadna kobieta nie potraktuje poważnie mężczyzny, który żartuje i stosuje tanie teksty na podryw. To nie te czasy. Komplementy muszą być subtelne i delikatne. Kobieta nie może poczuć się urażona.

Co działa na mężczyzn?

Lekka niepewność siebie

Kobiety, które są seksbombami i są w pełni tego świadome, odstraszają mężczyzn. Mężczyźni wolą gonić króliczka, a nie dostawać go na talerzu. Kobiety pewne siebie niestety odstraszają mężczyzn, ponieważ to oni chcą je zdobywać. Pewność siebie często jest zgubna.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o skutecznym podrywaniu, wejdź na stronę http://www.uwodzenie.org/ i poznaj wskazówki

Delikatny makijaż

Nie można przesadzać z makijażem. Ma on podkreślać urodę, a nie sprawiać, że kobieta wygląda fatalnie. Delikatne podkreślenie oczu i ust jest jak najbardziej wskazane. Kolor szminki nie powinien być czerwony. Jest to kolor zbyt wyzywający i może źle świadczyć o posiadaczce. Na pierwszej randce nie można ukazywać wszystkiego. Liczy się dobre, pierwsze wrażenie. Róż na ustach może sprawić, że kobieta poczuje się elegancko i subtelnie.

Dekolt

Mężczyźni uwielbiają piersi. Niestety posiadaczka obfitego biustu, która na randkę ubierze zbyt głęboki dekolt, może sprawić, że mężczyzna nie będzie odrywał od niego wzroku. W każdym przypadku konieczny jest umiar. Lekki dekolt może podkreślić piękną sylwetkę kobiety i sprawić, że będzie czuła się bardziej seksownie, jednak zbyt głębokie wcięcie może przynieść wiele strat.

Paznokcie

Zadbane paznokcie są wizytówką kobiety. Kiedy są pomalowane na kolor czerwony, wówczas robią na mężczyznach jeszcze większe wrażenie. Ważne, aby nie były jednak za długie, ponieważ będą przypominać szpony ptaka. Takie efektu lepiej unikać.

Uśmiech

Uśmiech jest najpiękniejszym makijażem. Posiadaczki równych, białych zębów powinny uśmiechać się jak najczęściej.

Post Comment